داستان ما

احمد فرزام نیک مدیر گروه ماه جین ۳۵ سال پیش کار خود را با تهیه مواد اولیه ی مرغوب ایرانی شامل نخ و پنبه برای مصرف در کارخانجات ریسندگی و بافندگی شروع کرد.

ایشان همواره دغدغه فراهم کردن مواد اولیه ی با کیفیت را داشته است و سعی کرده بتواند مشکلات کارخانه های ریسندگی و بافندگی را بررسی کند و با توجه به تخصص ویژه ی خود در شناخت نخ های متفاوت، معضلات آنها را حل کند.

احمد فرزام نیک در سال ۱۳۸۶ با تأسیس شرکت آرمین جویان فرزام فعالیت خود را در تهیه ی انواع نخ های پنبه ای، پلی استر ویسکوز، فیلامنت و ترکیب این نخ ها گسترش داد و با تهیه نخ های با کیفیت بیش از ۱۰۰ کارخانه ی بافندگی بزرگ کشور بطور متداوم اعتماد و اعتبار این شرکت را افزایش داده است.

در آذرماه ۹۷ این شرکت با ثبت نام ماه جین مالکیت معنوی این برند را به مرحله نهایی رساند.

ماه جین با توجه به اطلاعات گسترده و دانش کافی در مورد مواد اولیه پوشاک پا به مرحله ی تولید و توزیع پوشاک با کیفیت به صورت عمده ای و تک فروشی گذاشته است.

ماه جین سعی دارد به روزترین و با کیفیت ترین پوشاک بچه گانه، زنانه و مردانه را در سراسر ایران به هموطنان عرضه کند.

ماموریت ما

آگاهی رساندن به مردم درباره ی پوشاک و همه ی آنچه به آن مربوط می شود، مانند: پنبه، نخ، رنگ، چاپ و همه ی نکته هایی که در فرآیند تهیه ی لباس، مهم و قابل توجه است مأموریت ماست.

دلیل آمدن و فعالیت ما در این عرصه، تقویت حس اعتماد در یک خرید خوب در مشتری است.

به طوری که آنقدر از کیفیت محصول ارائه شده به شما مطمئن هستیم که اگر نوزادتان به سخن می آمد، به خاطر راحتی لباسی که به تنش کرده اید، از شما سپاسگزاری می کرد.

رویکرد ما

کشف و پرورش استعدادهای فراوان و توانایی هایی که در صنعت پوشاک در این سرزمین وجود دارد و در بسیاری مواقع مورد غفلت قرار گرفته است.

فلسفه ما

وقتی باور داریم که این سرزمین سرشار از استعدادهای نهفته است و با سابقه ی بسیار کهن و درخشانی که در صنعت و هنر پوشاک دارد، لیاقت رسیدن به اوج افتخار و ماندن در آن جایگاه را دارد، تصمیم گرفتیم دست به کاری زنیم تا آن توان پنهان را آشکار سازیم.

آقای احمد فرزام نیک

مدیرعامل

مهندس مسعود فرزام نیک

مدیر بازاریابی

بازدید: 297