لباس مناسب برای افراد لاغر

لباس پوشیدن تاثیر زیادی در ظاهر شما و هم چنین نحوه ی برخورد دیگران با شما خواهد گذاشت. اگر شما خوب لباس بپوشید، زیبا خواهید بود، اعتماد به‌نفس شما بالاتر می‌رود و هم چنین دیگران بیشتر جذب شما می‌شوند. برای انتخاب لباس مناسب از فروشگاه لباس اصفهان، باید فاکتورهای زیادی را در نظر گرفت. یکی از موارد که زمان انتخاب لباس باید در نظر بگیریم، انتخاب لباس متناسب با اندام است. برخی از افراد هستند که اندام لاغری دارند و به اندام لاغر خود می‌بالند، اما برخی از افراد لاغر اندام هستند و زیاد از اندام خود راضی نیستند، برای همین همیشه در تلاش هستند تا کارهایی انجام دهند تا لاغری آن‌ها کمتر مشخص باشد. این دسته از افراد سعی می‌کنند تا با انتخاب پوشاک مناسب، اندام خود را چاق‌تر نشان دهند. در ادامه با ماجله‌ی ماه جین همراه باشید تا ترفندهای انتخاب لباس برای افراد لاغراندام را یادبگیرید.

لباس های رنگ روشن بپوشید

طرز لباس پوشیدن افراد لاغر

اگر لاغر اندام هستید، لباس‌های تیره را کنار بگذارید، چون پوشیدن لباس‌های تیره باعث می‌شود، شما لاغرتر از آن چیزی که هستید، به نظر برسید. بالعکس پوشیدن لباس‌های روشن شما را چاق‌تر از آن چیزی که هستید نشان می‌دهد. سایه‌های تیره‌تر مانند آبی، بنفش و قهوه‌ای می‌تواند به پنهان کردن نقص‌ها و ایجاد توهم لاغری کمک کند. از طرف دیگر، رنگ‌های روشن‌تر مانند سفید و خاکی می‌توانند توهم یک قاب بزرگ‌تر را به وجود آورند.

لباس های چسبان و تنگ نپوشید

وقتی شما زیاد چاق و یا زیاد لاغر باشید و لباس‌های چسبان و تنگ بپوشید، چاقی و لاغری شما بیشتر مشخص می‌شود و این خوشایند نیست. اگر لاغر اندام هستید، زمان خرید لباس از فروشگاه لباس آن‌هایی را انتخاب کنید که دقیقا سایز شما باشد. لباس‌های خیلی تنگ و خیلی گشاد برای شما مناسب نیست. اگر پاهای لاغری دارید، شلوارهای راسته بپوشید. پوشیدن شلوارهای جین چسبان و تنگ لاغری پاهای شما را بیشتر نشان می‌دهد و این اصلا خوشایند نیست. شما می‌توانید بجای خرید شلوارهای جذب، شلوارهای راسته جین، کتان و یا پارچه‌ای را انتخاب کنید.

خانم های لاغر چگونه لباس بپوشند

لباس های شلوغ و طرحدار بپوشید

همانطور که از مطالب قبلی متوجه شدید، افراد لاغر باید لباس‌هایی را انتخاب کنند که اندامشان پرتر نشان داده‌شود. یک راه‌های رسیدن به این هدف، انتخاب لباس‌هایی با طرح‌های شلوغ است. با پوشیدن لباس‌های شلوغ و گل‌دار اندام شما درشت‌تر به نظر می‌رسد.

دیگر نکات:

  • اگر اندام لاغری دارید، لباس‌های یقه گرد انتخاب کنید.
  • خانم‌های لاغر ، با پوشیدن لباس‌های راه راه با خطوط افقی، پرتر به نظر می‌رسند.
  • اگر دست‌های شما خیلی لاغر است، لباس‌های آستین دار بپوشید تا بازوهای شما را پوشش دهد.
  • خانم‌ها و آقایان لاغر اندام، زمان جست و جو لباس مناسب برای خود باید لباس‌هایی با پارچه‌های ضخیم برگزینند. مانند پارچه جین، کتان و مخمل