چرا اینقدر انتخاب لباس زیر مناسب برای آقایان مهم است ؟

لباس زیر مناسب اهمیت بسزایی در سلامتی بدن ایفا می‌کند. از آنجا که ناحیه میان کشاله ران یکی از نقاط حساس بدن است و امکان جذب میکروب و ویروس از این قسمت زیاد می‌باشد، لذا تا حد امکان لباس زیری برای خود انتخاب کنید که از تجمع این عوامل مضر جلوگیری کند. آن دسته از لباس‌های زیر که حاوی درصد بالایی از الیاف طبیعی همچون پنبه می‌باشند و جذب رطوبت خوبی هم دارند از جمله لباس‌های زیر نسبتا مرغوب به حساب می‌آیند.چرا انتخاب لباس زیر مناسب برای آقایان مهم است

چگونه لباس زیر مناسب مردانه انتخاب کنیم؟

یکی از مواردی که بسیاری از آقایان در خرید آن توجه لازم را ندارند، لباس زیر مناسب است. از اصول اولیه برای انتخاب لباس زیر توجه به سایز و نوع پارچه آن است.

۱- شورت مردانه پاچه دار (باکسر)

اگر زیاد عرق می‌کنید و مستعد عرق سوز شدن هستید. این سبک از لباس زیر (باکسر) امکان عبور هوا را فراهم می‌کند و در نتیجه از بروز اینگونه مشکلات جلوگیری می‌کند.

  • اگر شلوارهایتان اکثراً تنگ و چسبان هستند مانند شلوارهای مخصوص کت و شلوار و شلوار های جین چسبان، بهتر است از انتخاب این نوع لباس زیر خودداری کنید.
  • این نوع از لباس زیر مردانه به دلیل گشادی شاید برای برخی افراد آزاردهنده باشد، پس بهتر است قبل از خرید اینگونه آن‌ها این موضوع را مدنظر قرار بدهید.

۲- شورت مردانه با پاچه کوتاه

اگر هیکل لاغری دارید این نوع از لباس زیر بهترین انتخاب برای شما خواهد بود، چرا که برعکس لباس زیر مردانه بدون پاچه و تنگ، احساس راحتی بیشتری فراهم می کند.

اگر ران‌های بزرگی دارید این نوع لباس زیر را انتخاب نکنید زیرا ران بزرگ شما باعث می‌شود پاچه های آن به بالا بروند و این موضوع آزار دهنده خواهد بود.

– شورت مردانه بدون پاچه (اسلیپ)

اگر ران های بزرگی دارید لباس زیرِ بدون پاچه می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد. در غیر این صورت هر سبک لباس زیر مردانه پاچه دار و گشاد به بالا جمع شده و این جمع شدن کاملاً از روی شلوار مشخص خواهد بود و منظره خوبی را به وجود نخواهد آورد. پس بهتر است از لباس زیر مردانه بدون پاچه استفاده کنید تا از جمع شدن آن جلوگیری شود.

چرا انتخاب لباس زیر مناسب برای آقایان مهم است

چرا انتخاب لباس زیر مناسب برای آقایان مهم است

انواع زیرپوش‌ های مردانه

زیرپوش نامناسب و تنگ فرد را در طول روز کلافه و خسته می کند. لباس زیر می تواند کار عرق‌گیر و جذب رطوبت بدن را انجام دهد. هر کدام از انواع آستین‌دار و بدون آستین آن را باید متناسب با لباسی که می‌خواهید بپوشید انتخاب کنید. شما باید در انتخاب مدل شورت مردانه دقت کنید، در ادامه اصول انتخاب و پوشیدن لباس زیر مردانه را به شما می گوییم. با خرید زیرپوش مردانه که سایز آن را به‌دقت متناسب با اندام خود انتخاب کرده‌اید، می‌توانید به کاهش بوی بد بدن در هنگام تعریق نیز کمک کنید.

گاهی اوقات با تمام تمهیدات نظافتی به دلیل برخی واکنش‌های شیمیایی داخل بدن،عرق بوی بد و نامطبوعی دارد که این امر، بر روی روابط انسان تاثیرگذار است. حتی برخی از افراد در موقعیت‌ های تنش‌زا و ملتهب بیشتر از حد عرق می‌کنند که این امر در حفظ آرامش فرد نیز تاثیر منفی دارد. بنابراین با خرید زیرپوش مردانه مناسب علاوه بر زیبایی، سلامت جسم و روح را به خود ارزانی کنید. خرید زیرپوش مردانه را باید با توجه به جنس آن‌که بر روی سلامتی و زیبایی شخصی تأثیرگذار است، انتخاب شود.